Oční centrum Teplice

volejte nám: tel. +420 734 579 000
napište nám: info@premiumclinic.cz
 
* * * OPERACE ŠEDÉHO ZÁKALU BEZ ČEKÁNÍ PRO POJIŠTĚNCE ZPMV, OZP, RBP, ČPZP, VZP, VOZP KONTAKTUJTE INFOLINKU 734 579 000! * * *

Objednání a poradna

NONSTOP

+420 734 579 000
info@premiumclinic.cz

Formulář pro objednání

Novinky mailem:

Váš email:

Přidáním mailu budete dostávat e-mailem nepravidelně informace o novinkách na tomto webu. Zrušit zasílání těchto informací je možné zde.


Laserové operace

Od dubna 2015 provádíme laserové operace.

Unikátní operace trifokální torické čočky.


Vyhlášení soutěže.

Výherce soutěže o iPhone! Gratulujeme :)))


Laserové operace
Operace dioptrických vad
Oční vyšetření
Léčba šedého zákalu
Léčba zeleného zákalu
Vitroretinální operace
Program prevence
Plastická chirurgie

Operace dioptrických vad - metoda PRELEX

Na řešení této problematiky nitrooční čočkou se specializuje právě naše oční centrum. Lékařský ředitel MUDr. Peter Mojžiš, Ph.D., FEBO má s řešením dioptrických vad nitrooční čočkou bohaté zkušenosti a tisíce spokojených pacientů. Své zkušenosti předává lékařům po celém světě. V poslední době přednáší zejména v Asii, ale i v Rusku, Itálii a NSR.

"Žijte i Vy aktivní život bez závislostí na brýlích, kontaktních čočkách."

Jak postupujeme při volbě řešení Vaší dioptrické vady?

Velmi důležitou součástí správné volby řešení je důkladné vyšetření pacienta, dalším faktorem je věk pacienta, dioptrická vada a samozřejmě přání pacienta.

Disponujeme širokou škálou nitroočních čoček. Pro mladší pacienty jsou vhodnější fakické čočky, kdy se vlastní čočka ponechá a před ní přidáme čočku umělou. Vlastní čočka svojí akomodací zajistí vidění na blízko a umělá na dálku.

Další možností řešení dioptrických vad je refrakční lensektomie, kdy nahradíme lidskou čočku nitrooční čočkou umělou, monofokální nebo multifokální. Monofokální nitrooční čočka nám řeší vidění bez brýlí jen na dálku.

V posledních letech je nejvíce oblíbená metoda PRELEX - implantace multifokální nitrooční čočky. Multifokální nitrooční čočka v současné době dokáže řešit čtecí vzdálenost, vzdálenost na počítač a vidění do dálky.

Pracujeme výhradně se špičkovými materiály, proto většinu čoček objednáváme v zahraničí přímo na míru pro konkrétního pacienta.

SVĚTOVOU NOVINKOU v oftalmologii je první čočka na světě, která řeší všechny tři vzdálenosti, blízko, střední vzdálenost a vidění do dálky- trifokální multifokální asférická čočka AT LISA 839MP, navíc je předsložená v zavaděči.

Co to znamená? Operatér běžně čočku skládá pinzetou, ale tuto nemusí. První chytrá čočka - LISA TRI.

Z finančního hlediska je investice do prémiové čočky rychle návratná. Jen pro malé procento pacientů jsou brýle módním doplňkem. Většina pacientů po implantaci nitrooční čočky je nadšena nejen z refrakčního výsledku, ale i z kosmetického efektu.

Oční centrum Premium Clinic nabízí široký výběr prémiových čoček, které umožní pacientům žít bez závislostí a omezení ve volném čase. Z těchto důvodů doporučujeme pacientům žít komfortní život s prémiovou čočkou.